Fury Fan Sai S12 ARGB PWM, White 3-pack | Fury
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Net weight | 0.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1382 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 34.00 g |
| Producer | Fury |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

